אודותינו
התהליך
זכויות וחוקים
 סיוע כספי ממשלתי
 זכויות המשפחה המטפלת
בתי אבות
 בתי אבות באזור
 בתי אבות באור יהודה
 בתי אבות בבית דגן
 בתי אבות בבית שמש
 בתי אבות בבני ברק
 בתי אבות בבת ים
 בתי אבות בהוד השרון
 בתי אבות בחולון
 בתי אבות ביד בנימין
 בתי אבות בירושלים
 בתי אבות בכפר סבא
 בתי אבות בלוד
 בתי אבות בנס ציונה
 בתי אבות בנתניה
 בתי אבות בפתח תקוה
 בתי אבות ברמת גן
 בתי אבות בתל אביב
מחלקות
צור קשר
כתבות ומאמרים
 בית אבות במרכז
 בית אבות לתשושי נפש
 בתי אבות סיעודיים
 איכות חיים בגיל הזהב
 
 

למידע נוסף וייעוץ חינם- השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*
*
*
 
 
חשוב לדעת!
חשוב לדעת!
ניתן למצוא פתרון מקצועי ומיידי בתוך 24 שעות וההורה מסדר לשביעות רצונכם!
 
שירות מיוחד!
שירות מיוחד!
השירות כולל העברת קשישים סיעודיים באמבולנס- חינם!
 
איכות חיים בגיל השלישי
עצות לשמירה על איכות חיים בגיל הזהב
 
דף הבית
כתבות ומאמרים

בית אבות במרכז

בית אבות במרכז

 

אחת ההחלטות המורכבות ביותר לביצוע, הן רגשית והן אופרטיבית, היא מעבר מחיים עצמאיים אל בית אבות. בראש ובראשונה ישנם צער רב וקושי בשל עזיבת הבית, ועל כך יש להוסיף התמודדות עם אי ודאות גבוהה, לבטים לא פשוטים באיזה בית אבות לבחור וגם בעת המעבר עצמו עלולות לצוץ בעיות שונות.

 

למשפחות המחפשות בית אבות באזור המרכז קיים קושי נוסף שנובע מריבוי בתי אבות במרכז ברמות שונות, למרות ריבוי בתי האבות במרכז התפוסה בהם כמעט מלאה.

הדרך הטובה ביותר להגיע אל בית אבות שיבטיח שיפור משמעותי באיכות החיים של הקשיש ושל בני משפחתו היא באמצעות אנשי מקצוע המתמחים בתחום. בעזרת חברה שכזו ניתן להגיע בקלות וביעילות למספר בתי אבות נבחרים, להתרשם לעומק מכל אחד מהם ולבחור מתוכם על סמך שיקולים נכונים וחשובים. בנוסף, מסייעת החברה לקשיש ולבני משפחתו לקבל את התנאים הטובים ביותר באותו בית אבות במרכז שנבחר (כולל השגת הנחות ועלויות מופחתות), וכן בכל התהליך הבירוקרטי מול הרשויות השונות על מנת לזכות בסיוע במימון ממשרד הבריאות (עבור קשישים סיעודיים או תשושי נפש).

 

ללא תשלום וללא התחייבות

חשוב לדעת כי בחלק מהמקרים שירות חיוני זה, שמסיר דאגות רבות מלב הקשיש ובני משפחתו ובסופו של דבר גם חוסך עבורם סכומי כסף נכבדים, ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצידם.

 

הביקוש הרב למקום בבית אבות במרכז הביא לכך שישנם יותר ויותר בתי אבות שכאלה, והתחרות ביניהם מחייבת אותם הן להשתפר והן להתגמש בחלק מהמקרים מבחינת המחיר – בעזרת "חיים פלוס" תוכלו גם אתם ליהנות מכך.

 

חשיבות הביקור המוקדם בבית אבות

לפני שעוברים לבית אבות חשוב מאוד כי הקשיש יבקר במקום, בכפוף למגבלותיו הבריאותיות והאחרות, לפחות פעם אחת. מעבר לתרומתם של ביקורים אלה לקבלת ההחלטה הנכונה, ההיכרות המוקדמת עם הבית החדש מפוגגת את אי הוודאות, מקלה על ההתאקלמות במקום והופכת את המעבר לחלק ונעים יותר.

 

חיים פלוס, ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

אנחנו בחברת "חיים פלוס" מכירים בצורך המשפחתי והאישי בפתרון מקצועי מיידי לאוכלוסיה מבוגרת. מניסיוננו העשיר אנו למדים כי משפחות רבות נוטות ללכת לאיבוד בתהליך החיפוש אחר פתרון המגורים המתאים והנעים ביותר, לכן אנו מעמידים צוות מקצועי, בעל ניסיון עשיר וידע רב בתחום שיסייע לכם למצוא את השביל הנכון ואת השקט הנפשי.

 

ב"חיים פלוס" צוות מומחה במיוחד במציאת בתי אבות במרכז, אנו מספקים מגוון שירותים בהם מציאת מוסד מתאים לרבות סיורים מודרכים בבתי האבות השונים בסביבת המגורים בה אתם חיים, הדרכה בתהליך הבירוקרטי הנלווה למעבר המגורים לרבות אישורי משרד הבריאות, קופות החולים או משרד הרווחה.

 

כמו כן נסייע לכם להוזיל עלויות עד כמה שניתן וכן לקבל תנאים נוחים ואף מועדפים בבתי אבות שונים בהתבסס על המוניטין שלנו ועל הידע הרחב שלנו בנושא זכויות הקשיש.

 

מעל 600 קשישים (במצבים שונים, עצמאיים, תשושי גוף, סיעודיים ותשושי נפש)מצאו את ביתם החדש באמצעות שירותינו המקצועיים,  בכל הארץ- בצפון, במרכז ובדרום. נסו אותנו ללא עלות נוספת וללא כל התחייבות.

"חיים פלוס", בשביל השקט הנפשי שלכם 0522223438

 

 

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשר