אודותינו
התהליך
זכויות וחוקים
 סיוע כספי ממשלתי
 זכויות המשפחה המטפלת
בתי אבות
 בתי אבות באזור
 בתי אבות באור יהודה
 בתי אבות בבית דגן
 בתי אבות בבית שמש
 בתי אבות בבני ברק
 בתי אבות בבת ים
 בתי אבות בהוד השרון
 בתי אבות בחולון
 בתי אבות ביד בנימין
 בתי אבות בירושלים
 בתי אבות בכפר סבא
 בתי אבות בלוד
 בתי אבות בנס ציונה
 בתי אבות בנתניה
 בתי אבות בפתח תקוה
 בתי אבות ברמת גן
 בתי אבות בתל אביב
מחלקות
צור קשר
כתבות ומאמרים
 בית אבות במרכז
 בית אבות לתשושי נפש
 בתי אבות סיעודיים
 איכות חיים בגיל הזהב
 
 

למידע נוסף וייעוץ חינם- השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*
*
*
 
 
חשוב לדעת!
חשוב לדעת!
ניתן למצוא פתרון מקצועי ומיידי בתוך 24 שעות וההורה מסדר לשביעות רצונכם!
 
שירות מיוחד!
שירות מיוחד!
השירות כולל העברת קשישים סיעודיים באמבולנס- חינם!
 
איכות חיים בגיל השלישי
עצות לשמירה על איכות חיים בגיל הזהב
 
דף הבית
בתי אבות

בתי אבות בבני ברק

הדסים- שאול חדד 10 בני ברק

מרכז גריאטרי 'הדסים' הוא בית אבות גדול, מפואר וחדיש הכולל מחלקות לקשישים סיעודיים ותשושי נפש, ישנה גם מחלקה ייחודית הנקראת מחלקת VIP אשר מדמה שירות של מלון חמישה כוכבים, במרכז ישנו צוות אמין ומסור אשר כולל בין השאר רופאים, אחיות, מטפלים, ריפוי בעיסוק, תזונאית, שירות פיזיותרפיה, ופעילות פנאי ותרבות, ניתן למצוא במקום גם קפיטריה, בית כנסת ועוד.

ערוגות הבושם- מתתיהו 8 בני ברק

בית אבות "ערוגות הבושם" הוא בית אבות דתי בבני ברק, הוא מציע שירותים עבור קשישים סיעודייים ותשושי נפש דתיים המעוניינים לשמור על הסביבה הטבעית שלהם התרגלו, המקום מציע שירות רפואי ע" רופאים, אחיות, שירות סוציאלי מלא, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, במקום ניתן למצוא שירותי תעסוקה ופעילות חברתית ברמה גבוהה במיוחד, כמו כן, ספריה, שירותי בנק, דואר, מספרה, בית כנסת ועוד.

שלמה המלך- שלמה המלך 27 בני ברק

בית אבות "שלמה המלך" הוא בית אבות סיעודי יוקרתי המכיל גם 2 מחלקות לתשושי נפש, בית האבות מתגאה ברמה הבלתי מתפשרת של הטיפול בדייריו. החל משירותי כביסה וחדר אוכל בכל מחלקה, פינת משחקים למבקרים הצעירים ובית קפה לאירוח המשפחה, צוות רפואי מקצועי ומיומן, פסיכוגריאטר בכיר, אחיות, פיזיותרפיסטיות, דיאטנית קלינית, מרפאות בעיסוק ועובדות סוציאליות, וכן צוות של מטפלים מיומנים.

והדרת פני זקן- מחזיקי הדת 4 בני ברק

בית האבות "והדרת פני זקן" הוא בית חולים גריאטרי סיעודי שכולל גם מחלקה לתשושי נפש, בית האבות חרט על דגלו את היחס החם והמשפחתי לכל דייר ושירות רפואי מתקדם ע"י רופאים, אחיות, מטפלים ומטפלות, מכון פיזיותרפיה משוכלל, מכון לריפוי בעיסוק, עובדות סוציאליות, מפעילות תעסוקתיות, ודיאטניות. ניתן למצוא במקום שירותי תעסוקה כמו חוגים, ערבי חברה ותרבות, יצירה ועוד. המקום כשר למהדרין ובו שירותי דת כגון בית כנסת.

עטרת רימונים- הירדן 26 בני ברק

בית אבות "עטרת רימונים" שייך לרשת בתי האבות "ביחד", המקום נבנה בסטנדרט גבוה במיוחד והוא בעל ציביון דתי ובכשרות מהדרין. עטרת רימונים מעניק לדיירים שירות רופא והשגחה 24 שעות ביממה, אבחון רפואי, שירות סוציאלי, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, שירותי כביסה, בית כנסת, מעקב דיאטה, מספרה, יעוץ שיקומי, מרפאה ושירות קריאת מצוקה. במקום מגוון של חוגי העשרה, חוגי יצירה, טיפול באומנות, הרצאות, טיולים ועוד.

גני מרגוע- הרב קוק 31 בני ברק

בית אבות "גני מרגוע" הוא בית אבות ותיק מאד אשר מיועד לקשישים עצמאיים ותשושים שמעוניינים לשמור על אורח חייהם הדתי, מיקומו בבני ברק על גבול רמת גן מאפשר הגעה נוחה למקום ע"י תחבורה ציבורית ופרטית, בבית האבות ניתן למצוא שירות רפואי מקיף הכולל אבחון, טיפול וייעוץ לבני המשפחה, המקום מציע גם שלל פעילויות החל מחוגים, יצירות, הרצאות, התעמלות ועוד. במקום כשרות למהדרין ובית כנסת פעיל.

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשר