אודותינו
התהליך
זכויות וחוקים
 סיוע כספי ממשלתי
 זכויות המשפחה המטפלת
בתי אבות
 בתי אבות באזור
 בתי אבות באור יהודה
 בתי אבות בבית דגן
 בתי אבות בבית שמש
 בתי אבות בבני ברק
 בתי אבות בבת ים
 בתי אבות בהוד השרון
 בתי אבות בחולון
 בתי אבות ביד בנימין
 בתי אבות בירושלים
 בתי אבות בכפר סבא
 בתי אבות בלוד
 בתי אבות בנס ציונה
 בתי אבות בנתניה
 בתי אבות בפתח תקוה
 בתי אבות ברמת גן
 בתי אבות בתל אביב
מחלקות
צור קשר
כתבות ומאמרים
 בית אבות במרכז
 בית אבות לתשושי נפש
 בתי אבות סיעודיים
 איכות חיים בגיל הזהב
 
 

למידע נוסף וייעוץ חינם- השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*
*
*
 
 
חשוב לדעת!
חשוב לדעת!
ניתן למצוא פתרון מקצועי ומיידי בתוך 24 שעות וההורה מסדר לשביעות רצונכם!
 
שירות מיוחד!
שירות מיוחד!
השירות כולל העברת קשישים סיעודיים באמבולנס- חינם!
 
איכות חיים בגיל השלישי
עצות לשמירה על איכות חיים בגיל הזהב
 
דף הבית
בתי אבות

בתי אבות בתל אביב

נאות אבי- ציונה תג'ר 5 תל אביב

בית אבות "נאות אבי" הוא בית אבות משולב הנותן מענה לקשישים עצמאיים, תשושים וסיעודיים, בית האבות שייך לרשת בתי האבות "נאות אבי" אשר לה מספר סניפים, במקו ניתן למצוא שירות רפואי מתקדם, התעמלות, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, דיאטנית ועוד. בנוסף ישנם חוגים, יצירה ופנאי, מספרה, חצר גדולה ומטופחת ועוד.

נאות התיכון- טולוז 8 תל אביב

בית אבות "נאות התיכון" הוא בית אבות אשר שייך לרשת 'נאותים', הוא מיועד לקשישים סיעודיים ותשושי נפש וכולל שירות רפואי מקצועי ומיומן הכולל פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, ריפוי בדיבור, דיאטנית, עובדים סוציאליים ופינוקים מגוונים נוספים כמו ג'קוזי בכל קומה. במקום יש חצר מטופחת עם צמחיה ומרפסת שמש הפונה לים המהווה מקום מפגש נעים בעבור הקשיש עם משפחתו.

בית שלום- שי"ר 2 תל אביב

"בית שלום" הינו בית של דיור מוגן חדיש ומפואר השוכן ממש במרכז תל אביב ומיועד לאוכלוסיה מבוגרת דתית לאומית. המקום בסמוך לדיזנגוף ובמרחק הליכה מחוף הים, המקום סמוך מאד גם למוסדות תרבות כמו בית לסין ועוד. בית האבות מציע מרפאה, קפיטריה, דואר, בית כנסת, מספרה, שירות סוציאלי, פיזיותרפיה ועוד.

גלי האופרה- אידלסון 1 תל אביב

בית אבות "גלי האופרה" הינו בית אבות משולב לעצמאיים, תשושים וסיעודיים אשר נמצא בסמוך לחוף הים, מרכזי קניות ובילוי. דבר שייחודי לבית האבות הוא העובדה שב"גלי האופרה" מאמינים ביכולתם של בעלי חיים לתרום לשיפור איכות חייו של האדם בכלל והקשיש בפרט ולכן מאפשרים לדיירים להביא עמם את חיות המחמד שלהם. במקום ניתן שירות רפואי, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק/ בדיבור/ באומנות, פעילות חברתית ועוד.

אחוזת ותיקי תל אביב- בית השואבה 8 תל אביב

בית האבות "אחוזת ותיקי ת"א" מציע את שירותיו עבור קשישים עצמאיים ותשושים אשר מחפשים להשאר בחברה תל אביבית קרוב לבית, המקום לא מכיל מיטות רבות בכדי לשמור על אוירה משפחתית, ניתן בו שירות רפואי מצוין ע"י רופא, אחיות, מטפלים ועוד. בבית האבות פעילות חברתית מגוונת כגון הרצאות, חוגים, וקונצרטים. ישנם שירותים נוספים כמו: דואר, בנק, כביסה, מספרה ועוד.

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשר