אודותינו
התהליך
זכויות וחוקים
 סיוע כספי ממשלתי
 זכויות המשפחה המטפלת
בתי אבות
 בתי אבות באזור
 בתי אבות באור יהודה
 בתי אבות בבית דגן
 בתי אבות בבית שמש
 בתי אבות בבני ברק
 בתי אבות בבת ים
 בתי אבות בהוד השרון
 בתי אבות בחולון
 בתי אבות ביד בנימין
 בתי אבות בירושלים
 בתי אבות בכפר סבא
 בתי אבות בלוד
 בתי אבות בנס ציונה
 בתי אבות בנתניה
 בתי אבות בפתח תקוה
 בתי אבות ברמת גן
 בתי אבות בתל אביב
מחלקות
צור קשר
כתבות ומאמרים
 בית אבות במרכז
 בית אבות לתשושי נפש
 בתי אבות סיעודיים
 איכות חיים בגיל הזהב
 
 

למידע נוסף וייעוץ חינם- השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*
*
*
 
 
חשוב לדעת!
חשוב לדעת!
ניתן למצוא פתרון מקצועי ומיידי בתוך 24 שעות וההורה מסדר לשביעות רצונכם!
 
שירות מיוחד!
שירות מיוחד!
השירות כולל העברת קשישים סיעודיים באמבולנס- חינם!
 
איכות חיים בגיל השלישי
עצות לשמירה על איכות חיים בגיל הזהב
 
דף הבית
כתבות ומאמרים

בתי אבות סיעודיים

בתי אבות סיעודיים

 

בבתי אבות סיעודיים חיים קשישים סיעודיים, כלומר קשישים שדעתם צלולה ומוחם חד, אולם מצבם הגופני אינו מאפשר להם חיים עצמאיים, ועל כן הם זקוקים לסיוע בתפקוד היומיומי והשגחה מסביב לשעון.

 

בתי האבות המיועדים לקשישים סיעודיים בישראל נמצאים תחת פיקוחו של משרד הבריאות, וכשמתלבטים בין בתי אבות סיעודיים שונים, חשוב מאוד בראש ובראשונה לוודא שהמקום אליו שוקלים לעבור הינו בעל רישיון תקף.

 

מי זכאי למיטה בבית אבות סיעודי?

בתי אבות סיעודיים מיועדים אך ורק לקשישים שאובחנו כסיעודיים.

האבחון, ADL שמו, מתבצע על-ידי המוסד לביטוח לאומי, משרד הבריאות, קופות החולים או גופים שונים נוספים. הוא נערך בביתו של הקשיש. במהלך האבחון נבדקת יכולתו של הקשיש לבצע בכוחות עצמו מטלות בסיסיות כמו אכילה, רחצה, הליכה, החלפת בגדים וכו'. פרמטר נוסף הוא האם הקשיש מתגורר לבדו או לא.

 

אנשי מקצוע המתמחים בהשמת קשישים סיעודיים יסייעו לכם לאורך כל התהליך מול ביטוח לאומי, ומאוחר יותר מול משרד הבריאות (שבמקרים מסוימים משתתף, באופן חלקי או מלא, במימון השהות בבית האבות). כמו כן מומלץ להיעזר בהם במציאת בית האבות הסיעודי האופטימאלי בהתאם לצרכים הספציפיים של כל מקרה ומקרה, וכן בקבלת מחיר אטרקטיבי – כל זאת ללא תשלום מצידכם ומבלי להתחייב.

 

הקושי הנפשי הכרוך במעבר לבית אבות סיעודי

המעבר מחיים בבית המוכר והאהוב אל בית אבות סיעודי, מטופח ומאובזר ככל שיהיה, אינו קל. קשישים המגיעים אל בתי אבות סיעודיים אולי מבינים כי מדובר בצעד הכרחי, אולם עדיין חווים קושי רגשי.

 

על-מנת להקל על המעבר, חשוב מאוד להקפיד על קשר הדוק ככל האפשר (בפרט בימים הראשונים, וכמובן גם לאחריהם), להרבות בביקורים ובשיחות טלפון, לשתף את צוות בית האבות בכל ניואנס ולהיעזר במידת הצורך גם בניסיון הרב של אנשי "חיים פלוס".

 

חיים פלוס, ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

אנחנו בחברת "חיים פלוס" מכירים בצורך המשפחתי והאישי בפתרון מקצועי מיידי לאוכלוסיה מבוגרת. מניסיוננו העשיר אנו למדים כי משפחות רבות נוטות ללכת לאיבוד בתהליך החיפוש אחר פתרון המגורים המתאים והנעים ביותר, לכן אנו מעמידים צוות מקצועי, בעל ניסיון עשיר וידע רב בתחום שיסייע לכם למצוא את השביל הנכון ואת השקט הנפשי.

 

אנו מספקים מגוון שירותים בהם מציאת מוסד מתאים לרבות סיורים מודרכים בבתי האבות השונים בסביבת המגורים בה אתם חיים, הדרכה בתהליך הבירוקרטי הנלווה למעבר המגורים לרבות אישורי משרד הבריאות, קופות החולים או משרד הרווחה.

 

כמו כן נסייע לכם להוזיל עלויות עד כמה שניתן וכן לקבל תנאים נוחים ואף מועדפים בבתי אבות שונים בהתבסס על המוניטין שלנו ועל הידע הרחב שלנו בנושא זכויות הקשיש.

 

מעל 600 קשישים (במצבים שונים, עצמאיים, תשושי גוף, סיעודיים ותשושי נפש)מצאו את ביתם החדש באמצעות שירותינו המקצועיים,  בכל הארץ- בצפון, במרכז ובדרום. נסו אותנו ללא עלות נוספת וללא כל התחייבות.

"חיים פלוס", בשביל השקט הנפשי שלכם, משרד ראשי 03-6050660

 או לנייד 0522223438

 

דף הביתהדפסהמפת האתרצור קשר